Продавець Інтернет-магазин АРКАД - Водозберігаючі технології розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
187 відгуків
+380 (99) 028-59-99
+380 (97) 976-14-18
Компания "Аркад" - Насадки для экономии воды

Як легко очистити аератор для змішувача від солей (каменю, нальоту) в домашніх умовах.

Як легко очистити аератор для змішувача від солей (каменю, нальоту) в домашніх умовах.

Аератори для змішувача або стабілізатори/регулятори витрати води розраховані на тривалий термін експлуатації, протягом цього часу вони здатні серйозно зекономити сімейний бюджет, а також заощадити воду, електроенергію і газ. Вартість насадок настільки мала, порівняно з вартістю комунальних послуг, що за час своєї роботи вони можуть повністю себе окупити десятки, а то й сотні разів.

В процесі експлуатації аераторів або інших насадок для змішувача може виникнути його засмічення відкладеннями солей (камінь або наліт), перевірений спосіб вирішення цієї проблеми Ви знайдете в цій статті.

І так, приблизно через рік (у кожного по різному) Ви помітите, що якість струменя істотно змінилося по відношенню зі струменем з використанням насадки в перші місяці. Струмінь стала не такою сконцентрованою, видимий напір зменшився, струмінь може розбризкувати воду в різні боки, а на нижній стороні аератора утворився наліт або сольові камені. Не переживайте, це лікується.

Причина одна, це якість води вона дуже «жорстка» (наявності солей кальцію, натрію тощо), а також засміченість труб водопостачання (наявність у трубах дрібних шматочків іржі, окалини і т. д.).

Для того, щоб насадка працювала як нова необхідно провести деякі з нею маніпуляції:

1. Відкрутіть латунний, хромований корпус і вийміть з нього аератор чи стабілізатор;

2. Змийте проточною водою з верхньої частини аератора (фільтр сітки) великі елементи іржі, окалини і т. д. При засміченні фільтра дрібними елементами її можна зняти за допомогою голочки і прочистити вручну голочкою або зубною щіткою, або з допомогою столового оцту (описано нижче);

3. Налийте на дно (приблизно 5мм) будь керамічної, фарфоровому або скляному посуду столовий оцет 8% або 9%;

4. Опустити туди насадку (нижньою стороною, там, де збунтувався камінь);

5. Приблизно через 1-3 год необхідно дістати насадку і протерти її нижню частину (ту, що була в оцті) ганчіркою, мочалкою або старої зубної счеткой і все, вона знову як нова і готова далі економити Ваш сімейний бюджет. Вимийте під проточною водою і поставте назад в змішувач.

Примітка:

У кожному індивідуальному випадку час очищення аератора від солей може змінюватись, це залежить від концентрації  кислоти і від кількості відкладеного каменю на насадці.

Таку процедуру необхідно проводити один раз у рік (можна частіше або рідше – це залежить від жорсткості води) і ваш аератор буде служити Вам вірою і правдою багато років.  

Основне правило для якісного видалення відкладень - чим більше каменя на аераторі, тим довше необхідно тримати насадку в кислоті.

Економте свої гроші і як наслідок воду, електроенергію або природний газ з задоволенням!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner